Yeni Sezon Trendkot ve Yırtık Kot Modelleri 2019

Geçen yılım moda kıyafetlerine göre bu yeni sezonda kumaşlardan önce kot modelleri oldukça revaçta olmaktadır. Bu kot modellerinde ise göze çarpan ve öne çıkan tasarımlar ise daha çok bayan şort modelleri, kot gömlekler, kot ceket, elbise ve diğer modeller olmaktadır. Aynı zamanda bu sezonda öne çıkacak parçalardan bir tanesi olan dar kot ceketler ve pantolonlarda oldukça trend ve moda kıyafetlerin başında gelmektedir.

Yeni ilkbahar yaz sezonunda sizlerde aylarında oldukça tren olan bu trendkot modelleri almak istiyorsanız eğer mutlaka yeni sezon modellerini bir göz atmanızı öneriyoruz. Trend tasarımlardan bir tanesi olan bol kot ceket modelleri nasıl kullanılacak ve nasıl kombin edilmesi gerekmektedir? Bu modeller dar seksi bodyler ve aynı zamanda tişörtler ile kombin ederek hem spor hem de çok şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak da trend kot gömlek ve kareli gömlek modelleri ile de kombinlerini en güzel ve trend tasarımlardan yaparak şıklığınız ile bir adım önde olmayı başarabilirsiniz.

Yırtık Kot Modelleri Nelerdir?

Yırtık kot pantolon modelleri severek giyilen asi parça ve ürünlerden bir tanesidir. Yeni yaz sezonunda da yırtık pantolon modasının farklı modellerde ve tarzlarda olan tasarımları ile renklenmeye başladı. Eski zamanlarda özellikle genç kızlar tarafından kullanılan ve tercih edilen bu tasarımlar artık bütün yaş aralıklarında olan bayanlara oldukça fazla hitap etmektedir. Sıcak yaz aylarında yapacağınız kombinler ile harika görünümleri elde ederek kendi stilinizi ortaya koyabilirsiniz.

Yeni sezon yırtık kot modellerinin kombinleri ise sonbahar aylarında en çok oversized kazaklar ile harika ve şık bir görünüm elde edilmektedir. Yırtık kot modellerinin görüntülerini kışa adapte edebilmek için oldukça büyük ve aynı zamanda geniş kazakların ve tişörtlerin kullanılması gerekmektedir. Yeni sezonda sizlerde görünümlerinize feminenlik katmak için sivri burunlu ayakkabılardan ya da botlardan en etkili şekillerde faydalanabilirsiniz. Sıcak yaz aylarında ve günlerinde ise, yırtık kot modellerinizin üzerine giyeceğiniz dar ve yeni sezon bodylerinizi, gömleklerinizi, ve uzun ceket modellerini kullanarak harika ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Share This Post

Post Comment