Yırtık Pantolon Modelleri

2020 sezonunun enleri arasında yer alan yırtık pantolon modelleri ile birbirinden özel kombinlere imza atabilirsiniz. Sezonun en özel parçaları arasında yer alan yırtık pantolon modellerini trend giyim parçaları ile beraber kombin ederek kusursuz görünüme sahip olabilirsiniz.

Yırtık Pantolon Modelleri İle Sala Kombinler

Salaş kombinlere imza atmak isteyenlerdenseniz tercih edeceğiniz yırtık detaya sahip pantolon modellerini tek omuzu düşük bluzlar ile beraber kombin edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz tek omuzu düşük bluz modelini pantolonunuzun astar kısmına doğru kıvırabilirsiniz. Böylelikle salaş görümümün ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Yırtık pantolon modelleri ile hazırlayacağınız kombinleri püskül detaylı bot modelleri ile beraber kombin edebilirsiniz.

Dar Jean Pantolon Modelleri İle Klasik Kombinler

Spor tarzdan klasik kombinlere geçiş yapmak istiyorsanız dar jean pantolon modellerini mini blazer ceket modelleri ile beraber kombin edebilirsiniz. Sezonun en çok tercih edilen kombin planlamaları arasında yer alan kot jeanve blazer ceket modelleri özellikle ofis stilinin en özel parçaları arasında boy göstermektedir. Bu tarz kombinleri göğüs dekoltesine sahip bluzlar ile beraber kullanıma alabilirsiniz.

İspanyol Paça Kot Jean Pantolon modelleri İle Trend Kombinler

Trend giyim dünyasının en özel parçaları arasında yer alan ispanyol paça pantolon modellerini göbek üstü tişörtler ile beraber kullanıma alabilirsiniz. Bu tarz kombin planlamalarını yüksek topuklu ayakkabı modelleri ile taçlandırabilirsiniz. Aksesuar seçiminde büyük taşlara sahip kolye modellerine yönelebilirsiniz.

Çizgi Desenli Kot Jean Pantolon Modelleri

Spor şıklığı enlerde yaşamak isteyenlerdenseniz çizgi deseni detayı ile taçlandırılmış olan kot jean pantolon modellerini tercih edebilirsiniz. Çizgi desenli kot jean pantolon modellerini fazla detaya sahip olmayan bluz modelleri ile beraber kpmbin edebilirsiniz.

Yüksek Bel Kot Jean Pantolon Modelleri

Eğer ince belli hanımlardansanız yüksek bel kot jean pantolon modellerine yönelebilirsiniz. Vücut formunuzun kusursuz görünmesine imkan tanıyacak olan yüksek bel kot jean pantolon modellerini salaş forma sahip bluzlar ile birlikte kombin edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz salaş formda ki bluzu, kot jean pantolonunun iç kısmına doğru yerleştirebilirsiniz. Son adımda ise kombin planlamanızı oxford ayakkabı modelleri ile destekleyebilirsiniz.

Share This Post

Post Comment